Przeziębienie/Grypa / Aspirin C tabl.mus. 0,4g+0,24g x 20 INPHA

Aspirin C tabl.mus. 0,4g+0,24g x 20 INPHA

Aspirin C tabl.mus. 0,4g+0,24g x 20 INPHA

Dostępność: W magazynie

20,95 zł

Aktywny składnik Aspirin® C skutecznie łagodzi objawy przeziębienia, zwalcza stan zapalny, który jest przyczyną bólu gardła i gorączki.

Dodatek witaminy C wzmacnia naturalną odporność organizmu. Musujące tabletki Aspirin C szybko się rozpuszczają, a substancja czynna szybko wchłania się do organizmu.

 

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

IWOSTIN SOLECRIN Krem ochronny SPF 50+ 50m

IWOSTIN SOLECRIN KREM OCHRONNY DO TWARZY I CIAŁA SPF50+ 50ML Bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna skóry wrażliwej i alergicznej, również z przeb...
Wyprzedaż 32,95 zł

Zobacz opis

Traumon żel 0,1g/g x 100g

Skuteczny lek w żelu na bóle mięśniowo-szkieletowe i stany zapalne Jak wynika z badań specjalistów zajmujących się leczeniem bólu, aż co czwar...
27,95 zł

Zobacz opis

Curaprox Black is White Pasta d/zębów +Szc

Pasta CURAPROX Black is White to nietuzinkowa pasta z aktywnym węglem neutralizującym mikrocząstki odpowiedzialne za powstawanie przebarwień na zęb...
Wyprzedaż 93,99 zł

Zobacz opis