Ból

Ibuprom tabl.powl.0,2g x 50

Ibuprofen 200 mg Działanie: Ibuprom jest silnym lekiem przeciwbólowym i przeciwzapalnym, który precyzyjnie lokalizuje źródło bólu, (jakim częst...
22,50 zł

Zobacz opis

Ketonal Active kaps.tw. 50mg x 10

Wskazania: Ketonal Active to produkt leczniczy, który zawiera ketaprofen - niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ). Lek wskazany jest do stosow...
8,10 zł

Zobacz opis

Ketonal Active kaps.tw. 50mg x 20

Wskazania: Ketonal Active to produkt leczniczy, który zawiera ketaprofen - niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ). Lek wskazany jest do stosow...
13,40 zł

Zobacz opis

KRAUTERHOF MAŚĆ KOŃSKA silnie rozgrz. 250m

Żel wyprodukowany według tradycyjnej receptury z najwyższej jakości naturalnych surowców. Łączy działanie hydratacji żelu z przyjaznym działaniem o...
18,95 zł

Zobacz opis

KRAUTERHOF MAŚĆ KOŃSKA silnie rozgrz. 500m

Silnie rozgrzewająca maść końska Kräuterhof skutecznie zmniejsza dolegliwości ze strony aparatu ruchu. Stosowana w przewlekłych stanach zapalnych, ...
24,95 zł

Zobacz opis

Litozin Kolagen tabl. 30 tabl.

35,95 zł

Zobacz opis

Magne B6 Skurcz tabl. 30 tabl.

15,40 zł

Zobacz opis

Maść bursztynowa 10% 20 g

MAŚĆ BURSZTYNOWA to preparat do użytku zewnętrznego, który rozgrzewa, poprawia przepływ krwi i wpływa na rozluźnienie mięśni w obrębie struk...
6,10 zł

Zobacz opis

Maść końska chłodząca 500ml KRAUTERHOF

Żel do masażu o działaniu chłodzącym. Zawiera wyciąg z kasztanowca, mięty, rozmarynu i arniki. Składniki te znane są ze swoich właściwości przeciwz...
16,85 zł

Zobacz opis