Ból

Nalgesin Mini tabl.powl. 220mg x 20

SkładSubstancją czynną leku jest naproksen sodowy. Każda tabletka zawiera 220 mg naproxenu sodowego, co odpowiada 200 mg naproksenuDziałanieNalgesi...
8,15 zł

Zobacz opis

Naproxen żel 1,2% 50g HASCO

Żel ma działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Zawarty w preparacie mentol wywołuje na skórze uczucie chłodu, zmniejsza wrażliwość ...
4,95 zł

Zobacz opis

Naproxen żel 10% 100g EMO-FARM

Naproxen działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo przez wpływ na układ enzymatyczny cyklooksygenazy, hamowanie biosyntezy i transp...
13,55 zł

Zobacz opis

Naproxen zel 10% 50g HASCO

Naproxen żel działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Zmniejsza ból i obrzęk, przywraca sprawność ruchową. Wskazany w bólach mi...
6,95 zł

Zobacz opis

NeoCapsiderm maść 30g

Skład 100 g maści zawiera: Nonivamidum - 0,05 g, Camphora - 5,3 g, Terebinthinae aetheroleum a Pino pinastro - 9,7 g, Eucalypti aetheroleum - 2,5 ...
10,90 zł

Zobacz opis

Neuro Terapia Nes Pharma Żel Bóle kręg 75g

Działanie wyrobu medycznego Neuro Terapia żel z extraktem z goździkowca korzennego oparte jest na jego unikatowych właściwościach fizykalnych. Gł&o...
15,75 zł

Zobacz opis

No-spa 0,04g x 20 tabl.

No-Spa zawiera substancję aktywną: chlorowodorek drotaweryny, który wskazuje działanie rozkurczowe. Drotaweryna działa w przypadku skurczu mięśni g...
9,95 zł

Zobacz opis

No-Spa Comfort tabl.powl. 0,04 g 20 tabl.

NO-SPA COMFORT to preparat, który dzięki właściwościom rozkurczającym znosi dolegliwości bólowe będące skutkiem skurczów. Działanie: Produkt nale...
11,75 zł

Zobacz opis

No-Spa MAX (Forte) tabl.pow.80mg x 20

Lek NO-SPA Max zawiera jako substancję czynną chlorowodorek drotaweryny. Substancja ta jest stosowana w skurczu mięśni gładkich pochodzenia zarówn...
13,95 zł

Zobacz opis