Ból

No-Spa tabl. 0,04 g 40 tabl.

Miesiączka, ból brzucha związany z biegunką, wywołany stresem lub przejedzeniem, kłopoty z nerkami. Wszystkie te dolegliwości najczęściej spowodow...
15,95 zł

Zobacz opis

Nurofen 200mg tabl. x 12

SkładSubstancja czynna: 1 tabletka zawiera 200 mg ibuprofenu.WskazaniaDo stosowania doraźnie w słabych lub umiarkowanych bólach różne...
3,98 zł

Zobacz opis

Nurofen dla dzieci czop.doodbyt.125mg x 10

Wskazania: Objawowe leczenie gorączki i bólu o nasileniu słabym lub umiarkowanym, w sytuacji, gdy doustne podanie ibuprofenu jest niemożliwe lub p...
14,95 zł

Zobacz opis

Nurofen Express Forte (Nurofen Caps) x 10

Skład Substancją czynną leku jest ibuprofen – 1 kapsułka miękka zawiera 400 mg ibuprofenu Substancje pomocnicze to: makrogol 600, potasu ...
7,40 zł

Zobacz opis

Nurofen Forte tabl.powl.0,4g 12 tabl.

Sposób przyjmowania leku:Lek stosuje się w leczeniu choroby przeziębieniowej, bólów, obrzęków, zaczerwienienia staw&oac...
6,30 zł

Zobacz opis

Nurofen Forte tabl.powl.0,4g 48 tabl.

Sposób przyjmowania leku:Lek stosuje się w leczeniu choroby przeziębieniowej, bólów, obrzęków, zaczerwienienia staw&oac...
19,95 zł

Zobacz opis

Nurofen forte tabl.powl.x 24

Nurofen Forte przeznaczony jest do stosowania doraźnie w słabych lub umiarkowanych bólach różnego pochodzenia (głowy, zębów, g...
10,95 zł

Zobacz opis

Olej kamforowy rozt.na skórę 10 g

Olej kamforowy to tradycyjny produkt leczniczy, o działaniu rozgrzewającym i przeciwbólowym. Stosowany w stanach przeziębienia, zapalenia lu...
1,95 zł

Zobacz opis

Olfen Żel żel 10mg/g 100g (tuba) *

Lek przeciwbólowy i przeciwzapalny w chorobach reumatoidalnych, chorobach zwyrodnieniowych stawów, bólach korzeniowych, zapale...
18,35 zł

Zobacz opis