Ból

Aspirin Bayer tabl. x 10

Skład:1 tabletka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego. Substancje pomocnicze: celuloza, skrobia kukurydziana. Działanie:Kwas acetylosalicylowy...
6,99 zł

Zobacz opis

Aspirin Pro tabl.powl. 0,5g x 8

Wskazania:Lek do objawowego leczenia w gorączce i (lub) bólu o małym lub umiarkowanym nasileniu np. ból głowy, dolegliwości towarzysz...
6,80 zł

Zobacz opis

Aspirin Pro tabl.powl. 0,5g x 80

Wskazania:Lek do objawowego leczenia w gorączce i (lub) bólu o małym lub umiarkowanym nasileniu np. ból głowy, dolegliwości towarzysz...
54,95 zł

Zobacz opis

Bals-Sulphur żel 300 g

Żel działa: - przeciwbólowo - przeciwzapalnie - przeciwobrzękowo Solanka siarczkowa w kontakcie ze skórą tworzy tzw. "płaszcz solny" doprowadzając...
21,95 zł

Zobacz opis

Balsam z Sadła Świstaka 50 ml ALPINE HERBS

Opis: Balsam rozgrzewający, przeciwobrzękowy, rozluźniający mięśnie. Dodatkowo poprawia kondycję skóry. Bardzo dobrze się wchłania. Wska...
18,30 zł

Zobacz opis

Balsolan maść 30 g

Wskazaniami do stosowania maści Balsolan są: odleżyny, oparzenia, odmrożenia oraz choroby skórne (np. owrzodzenia, świerzb).Skład:1 g maści ...
9,95 zł

Zobacz opis

Buscopan tabl. 10mg x 20 INPHARM

Działanie:Butylobromek hioscyny, substancja czynna leku BUSCOPAN jest środkiem rozkurczowym. Środki rozkurczowe to leki zmniejszające bolesne skurc...
16,20 zł

Zobacz opis

Camilia rozt.doust. 6 sasz. x 5 poj.1ml

Camilia łagodzi najczęstsze objawy ząbkowania u niemowląt (ból, stany zapalne, biegunki). Aplikacja bez konieczności dotykania bolącego dziąsła. ...
65,50 zł

Zobacz opis

Cefalgin x 10 tabl.

Jest skuteczny w bólach związanych ze skurczem mięśni gładkich. Skład:Paracetamolum + Propyphenazonum + Coffeinum Substancje czynne wchodz...
7,95 zł

Zobacz opis