Ból

Diclac Lipogel żel 50g

Lek o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym w postaci żelu o strukturze liposomalnej. Mechanizm działania polega na hamowaniu syntezy prostagl...
9,99 zł

Zobacz opis

Dicloziaja żel 0,0116 g/g 100g

Diklofenak zawarty w leku Dicloziaja należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Działa przeciwbólowo, przeciwzapa...
9,98 zł

Zobacz opis

Diklofenak LGO żel 0,01 g/g 100 g (tuba)

Skład:1 g żelu zawiera 10 mg diklofenaku sodowego substancje pomocnicze: karbomer, makrogol eter cetostearylowy, dietyloamina, alkohol izopropylowy...
10,95 zł

Zobacz opis

DIKY 4% spray 0,04g/1g 30ml(diclofenac)

Lek DIKY 4% ma postać płynną, która po rozpyleniu na skórę przybiera konsystencję żelową. Substancją czynną leku jest diklofenak sodowy, który n...
21,60 zł

Zobacz opis

DIP RILIF żel 100g

Ibuprofen należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Jest lekiem silnie działającym przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Zmniejsza stan za...
18,99 zł

Zobacz opis

Dolomit 0.5 x 100 tabl.

Preparat stosowany w celu wyrównania gospodarki wapniowo-magnezowej w hipokalcemii i hipomagnezemii oraz profilaktyce stanów niedoboru wapnia i mag...
12,35 zł

Zobacz opis

Efferalgan Forte folia tabl.mus. 1g 8tabl.

Skład: Paracetamol 1 g oraz substancje pomocnicze w tym sorbitol oraz sacharyna sodowaDziałanie: Efferalgan Forte jest lekiem o działaniu...
9,95 zł

Zobacz opis

Efferalgan supp.150mg x 10

SkładParacetamol 150 mg, substancja pomocnicza: półsyntetyczne glicerydy DziałanieLek przeciwgorączkowy i przeciwbólowy WskazaniaGo...
7,95 zł

Zobacz opis

Efferalgan supp.300mg x 10 szt.

DziałanieLek przeciwgorączkowy i przeciwbólowy. WskazaniaGorączka, leczenie objawowe stanów grypopodobnych i przeziębienia Dawkowanie...
7,95 zł

Zobacz opis