Ból

Efferalgan Vit.C x 20 tabl.mus.

Działanie: Paracetamol ma działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Obniża podwyższoną temperaturę ciała występującą w czasie choroby, ni...
12,40 zł

Zobacz opis

Elmetacin 1% aerozol 50 ml.

Indometacyna działa bardzo silnie przeciwzapalnie, silnie przeciwbólowo, słabo przeciwgorączkowo przez hamowanie cyklooksygenazy, co blokuje syntez...
28,95 zł

Zobacz opis

Etopiryna x 10* tabl.

Skład1 tabl. zawiera 300 mg kwasu acetylosalicylowego, 100 mg etenzamidu, 50 mg kofeiny. Wskazania i działanieBól głowy i inne bóle ...
2,90 zł

Zobacz opis

Etopiryna x 30** tabl

Skład1 tabl. zawiera 300 mg kwasu acetylosalicylowego, 100 mg etenzamidu, 50 mg kofeiny. Wskazania i działanieBól głowy i inne bóle ...
7,95 zł

Zobacz opis

Etopiryna x 50*** tabl.

Skład1 tabl. zawiera 300 mg kwasu acetylosalicylowego, 100 mg etenzamidu, 50 mg kofeiny. Wskazania i działanieBól głowy i inne bóle ...
9,99 zł

Zobacz opis

Excedrin Migra Stop 20tabl.

EXCEDRIN MIGRA STOP 20 tabletek Postac- Tabletki powlekane Opakowanie-20 szt Działanie: Kwas acetylosalicylowy i paracetamol zmniejszają ból i ...
19,95 zł

Zobacz opis

Heparin Hasco Forte żel 1000 j.m./1g 35 g

Wskazania: leczenie wspomagające chorób żył, zapalenie żył, zakrzepowe zapalenie żył, żylaki kończyn dolnych, obrzęki, stłuczenia, krwiaki podskórn...
15,95 zł

Zobacz opis

Ibalgin Sport (Ibu-Hepa) krem 50g

Preparat do stosowania miejscowego. Ibalgin zawiera ibuprofen który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (pochodna kwasu propiono...
16,65 zł

Zobacz opis

Ibum 0.2 g x 10kaps.

Skład1 tabletka:Ibuprofenum 200 mg makrogol 400, potasu wodorotlenek 50%, żelatyna, sorbitol ciekły częściowo odwodniony, woda oczyszczona, ż&oacu...
4,50 zł

Zobacz opis

Przy zamówneniu powyżej 180 zł