Ból

Excedrin Migra Stop 20tabl.

EXCEDRIN MIGRA STOP 20 tabletek Postac- Tabletki powlekane Opakowanie-20 szt Działanie: Kwas acetylosalicylowy i paracetamol zmniejszają ból i ...
23,50 zł

Zobacz opis

Excedrin Migra Stop tabl.powl. x 10

Działanie: Kwas acetylosalicylowy i paracetamol zmniejszają ból i gorączkę, a kwas acetylosalicylowy dodatkowo działa przeciwzapalnie.Kofein...
13,50 zł

Zobacz opis

HEEL Traumeel S żel 50 g

Traumeel S żel jest lekiem homeopatycznym stosowanym wspomagająco po urazach, takich jak skręcenia staów oraz łagodnych dolegliwościach bólowych mi...
25,50 zł

Zobacz opis

Heparin Hasco Forte żel 1000 j.m./1g 35 g

Wskazania: leczenie wspomagające chorób żył, zapalenie żył, zakrzepowe zapalenie żył, żylaki kończyn dolnych, obrzęki, stłuczenia, krwiaki podskórn...
16,95 zł

Zobacz opis

Hirudoid żel 0,3 g/100g 40 g INPHARM

Opis Preparat stosowany w tępych urazach z krwiakami lub bez krwiaków oraz w zapaleniu żył powierzchniowych, których nie można leczy...
15,90 zł

Zobacz opis

Ibalgin Sport (Ibu-Hepa) krem 50g

Preparat do stosowania miejscowego. Ibalgin zawiera ibuprofen który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (pochodna kwasu propiono...
17,95 zł

Zobacz opis

Ibum 0.2 g x 10kaps.

Skład1 tabletka:Ibuprofenum 200 mg makrogol 400, potasu wodorotlenek 50%, żelatyna, sorbitol ciekły częściowo odwodniony, woda oczyszczona, ż&oacu...
4,65 zł

Zobacz opis

Ibum 200mg kaps. x 30 (2 x15)

Skład: 200mg ibuprofenu Wskazania: Bóle o słabym lub średnim nasileniu ( ból głowy, gardła, zębów, mięśni, pooperacyjne, miesiączkowe) gorączka...
9,98 zł

Zobacz opis

Ibum 200mg kaps. x 60 (4x15)

Skład: 200mg ibuprofenu Wskazania: Bóle o słabym lub średnim nasileniu ( ból głowy, gardła, zębów, mięśni, pooperacyjne, miesiączkowe) gorączka...
16,97 zł

Zobacz opis