Ból

Ibum Express kaps. 0,4g x 12

1 kapsułka zawiera 400 mg ibuprofenu. Wskazania i działanieWskazania do stosowania: Bóle rożnego pochodzenia o nasileniu słabym do u...
6,55 zł

Zobacz opis

Ibum Express kaps. 0,4g x 24

1 kapsułka zawiera 400 mg ibuprofenu. Wskazania i działanieWskazania do stosowania: Bóle rożnego pochodzenia o nasileniu słabym do u...
10,80 zł

Zobacz opis

Ibum Express kaps. 0,4g x 36

Wskazania: · Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego:- bóle głowy (w tym także migreny),- b&oacut...
15,95 zł

Zobacz opis

Ibum zaw. FORTE !! malin 0,2 g/5ml 100 g

  Wskazania: Stany gorączkowe różnego pochodzenia, między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych,...
16,50 zł

Zobacz opis

Ibum zaw.dous. MALINOWY 0,1g/5ml 130 g

Wskazania: Stany gorączkowe różnego pochodzenia, między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych, a także w przebiegu o...
12,95 zł

Zobacz opis

Ibuprofen Teva Max tabl.powl. 0,4g x 20 *

Opakowanie:20 tabletek Wskazania:Lek Ibuprofen Teva jest stosowany w krótkotrwałym leczeniu objawowym:- bólu o łagodnym lub umia...
7,80 zł

Zobacz opis

Ibuprom MAX x 12

Powstał z myślą o ludziach cierpiących na najbardziej uciążliwe bóle z którymi inne leki mogą sobie nie poradzić. Wskazaniami do stos...
7,90 zł

Zobacz opis

Ibuprom MAX Sprint kaps.miękkie 0,4g 10kap

Lek IBUPROM® MAX Sprint jest lekiem działającym przeciwbólowo. Stosowany także w leczeniu stanu zapalnego, który jest jedną z przyczyn bólu. Obniża...
8,95 zł

Zobacz opis

Ibuprom MAX Sprint kaps.miękkie 0,4g 20kap

Lek IBUPROM® MAX Sprint jest lekiem działającym przeciwbólowo. Stosowany także w leczeniu stanu zapalnego, który jest jedną z przyczyn bólu. Obniża...
13,99 zł

Zobacz opis