Dziecko

Ibufen d/dzieci Forte sm.truskawka zaw.dou 100ml

Działanie:Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Skład:Substancją czynną leku jest ibuprofen, 5 ml zawiesiny zawiera 200 mg ibu...
15,70 zł

Zobacz opis

Ibum dla dzieci czop.doodbyt. 125mg x 10

Ibum dla dzieci w postaci czopków, zawiera ibuprofen o właściwościach przeciwbólowych, przeciwgorączkowych i przeciwzapalnych. Środek...
12,60 zł

Zobacz opis

Ibum dla dzieci czop.doodbyt. 60mg x 10

Wskazania: stany gorączkowe różnego pochodzenia, między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych, a także ...
11,30 zł

Zobacz opis

Ibum zaw. Forte 0,2g/5ml 100g

Wskazania:Stany gorączkowe różnego pochodzenia, między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych, a także w...
17,60 zł

Zobacz opis

Ibuvit D 600 kaps.twistoff 600j.m. 30kaps.

Preparat uzupełnia w witaminę D3 codzienną dietę dzieci powyżej 6 miesiąca życia i dorosłych. Krople wyciskane z kapsułki „twist-off ” ...
10,80 zł

Zobacz opis

Ibuvit D 600 krop.doustne 600j.m. 10ml(but

Preparat uzupełnia w witaminę D3 codzienną dietę dzieci powyżej 6 miesiąca życia i dorosłych. Dawkowanie: Opakowanie zaopatrzone w dozownik. Z...
13,95 zł

Zobacz opis

Isla Junior pastyl.dossania 0,08g x 20

Wskazania:- Podrażnienia gardła,- ból gardła.Właściwości:Ekstrakt z porostu islandzkiego uwalnia się podczas ssania i tworzy powłokę ochronną, któr...
15,95 zł

Zobacz opis

Junior-angin dla dzieci syrop 100ml

Syrop dla dzieci od 1 roku życia na drażniący kaszel i ból gardła. Nie zawiera alkoholu, cukru, sztucznych barwników. Smak: czereśniowy. Skład: ...
12,95 zł

Zobacz opis

Junior-angin tabl.do ssania 36 tabl.

SkładPorost islandzki - suchy ekstrakt (45 - 55 % ekstrakt) 6,665 mg, pantotenian wapnia 6,665 mg, glukonian cynku 5,574 mg, sacharozę, syrop skrob...
15,50 zł

Zobacz opis