Jama Ustna / Curaprox Black is White Pasta d/zębów +Szc

Curaprox Black is White Pasta d/zębów +Szc

Curaprox Black is White Pasta d/zębów +Szc

Dostępność: W magazynie

94,95 zł

Pasta CURAPROX Black is White to nietuzinkowa pasta z aktywnym węglem neutralizującym mikrocząstki odpowiedzialne za powstawanie przebarwień na zębach. Pasta jest całkowicie bezpieczna dla szkliwa zębów i sprawia, że zęby odzyskują naturalną biel. posiada miętowy smak wyraźnie odświeżający oddech na długi czas. Pasta nadaje się do codziennego stosowania przez dzieci powyżej 12 roku życia.

Nie zawiera SLS.
Zawartość fluorków sodu: 1450ppm F.
Zawartość hydroksyapatytu 15000ppm.


Zestaw zawiera pastę i miękką szczoteczkę do zębów Curaprox Ultrasoft CS 5460.
Pasta ma odświeżający, limonkowy smak.

Bezpieczna dla szkliwa

Pasta CURAPROX Black is White zapewnia wysokie bezpieczeństwo dla szkliwa zębów. Pasta nie zawiera ani wybielających ani ściernych czynników negatywnie wpływających na szkliwo. Dodatkowo pasta działa antybakteryjnie i przeciosadowo - wysoka zawartość fluorku sodu i enzymów. Niski współczynnik ścieralności pasty (RDA na poziomie 50) sprawia, że pasta może być stosowana z szczoteczkami sonicznymi, elektrycznymi czy ultradźwiękowymi.


Wzmocnienie zębów

Nieorganiczny składnik kości i zębów - hydroksyapatyt wzmacnia i uszczelnia szkliwo zębów. Ma skład prawie identyczny z hydroksyapatytem zawartym w szkliwie, co sprawia, że szybko się wchłania.

Wybielanie zębów

Pasta przy pomocy specjalnych składników takich jak aktywny węgiel czy hydroksyapatyt umożliwia przywrócenie zębom naturalnej barwy, usuwa przebarwienia i osady z zębów, sprawiając, że zęby stają się bielsze niż kiedykolwiek przedtem.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Kreon Travix kaps.dojel. x 50

Lek jest wskazany w leczeniu zewnątrzwydzielniczej niewydolności trzustki wywołanej: -zwłóknieniem torbielowatym (mukowiscydozą) -przewlekłym zap...
34,95 zł

Zobacz opis