Kaszel

Flavamed Max (Ambroxoli hydrochlor) 100ml

Leczenie mukolityczne mokrego kaszlu związanego z ostrymi i przewlekłymi chorobami oskrzeli i płuc. Doustnie. Tabletki. Dorośli i dzieci >...
11,65 zł

Zobacz opis

Flavamed Max Syrop 100ml 6mg/ml

Lek działa sekretolityczne i sekretomotoryczne. Ambroksol jest czynnym metabolitem bromoheksyny. Zwiększa ilość surowiczej wydzieliny oskrzelowej o...
10,99 zł

Zobacz opis

Flavamed tabl. 0,03 g 20 tabl.

DziałanieAmbroksol jest czynnym metabolitem bromoheksyny. Wykazuje działanie sekretolityczne i mukokinetyczne. Pobudza wydzielanie surfaktantu w pę...
12,40 zł

Zobacz opis

Flavamed tabl.mus. 0,06 g x 10

DziałanieAmbroksol jest czynnym metabolitem bromoheksyny. Wykazuje działanie sekretolityczne i mukokinetyczne. Pobudza wydzielanie surfaktantu w pę...
11,90 zł

Zobacz opis

Flegamina 8mg x 20 tabl.

Wskazania: choroby oskrzeli z gęstą, nadmiernie lepką wydzieliną, przewlekłe zapalenie oskrzeli, mukowiscydoza, niedodma w wyniku zamknięcia oskrze...
9,98 zł

Zobacz opis

Flegamina 8mg x 40* tabl.

Wskazania: choroby oskrzeli z gęstą, nadmiernie lepką wydzieliną, przewlekłe zapalenie oskrzeli, mukowiscydoza, niedodma w wyniku zamknięcia oskrze...
17,50 zł

Zobacz opis

Flegamina syrop malinowy 4mg/5ml 200ml *

DziałanieLek ten ułatwia odkrztuszanie i oczyszczanie oskrzeli. WskazaniaOstre i przewlekłe choroby dróg oddechowych przebiegające z zaburz...
16,55 zł

Zobacz opis

Flegamina syrop mięt. b/cukru!! 120ml

FLEGAMINA to preparat w postaci syropu, który zawiera chlorowodorek bromoheksyny – substancji odpowiedzialnej za działanie wykrztuśne....
9,99 zł

Zobacz opis

Flegamina syrop miętowy 4mg/5ml 120ml

Wskazania do stosowania syropu: choroby oskrzeli z gęstą, nadmiernie lepką wydzieliną, przewlekłe zapalenie oskrzeli, mukowiscydoza, niedodma w wyn...
9,99 zł

Zobacz opis