Kaszel

Guajazyl syrop 150 g

Syrop o działaniu wykrzytuśnym, stosowany w kaszlu przebiegającym z odkrztuszaniem wydzieliny. Skład: Guaifenesinum 2 % Działanie: Lek wykrzt...
6,65 zł

Zobacz opis

Hederasal syrop 125g

5ml syropu zawiera: Hederae helicis folii extractum siccum 26,6 mg Działanie: Syrop Hederasal zawiera wyciąg suchy z liści bluszczu (Hederae heli...
12,95 zł

Zobacz opis

Hedussin syrop 0,033g/4ml 100ml

Składniki:100 ml syropu zawiera 2 g wyciągu z liści bluszczu, co odpowiada 20 mg hederakozydu C.Sposób użycia:Dzieci i młodzież 3-4 razy dzi...
10,80 zł

Zobacz opis

Herbapect syrop 150ml

Wyciąg z tymianku: Działa w górnych drogach oddechowych, gdzie podczas choroby zalega wydzielina oskrzelowa. Wzmaga ruchy nabłonka rzęskowego co po...
7,99 zł

Zobacz opis

Herbapect syrop 240 g

Wyciąg z tymianku: Działa w górnych drogach oddechowych, gdzie podczas choroby zalega wydzielina oskrzelowa. Wzmaga ruchy nabłonka rzęskowego co po...
12,95 zł

Zobacz opis

Herbapect syrop junior 100g

Zastosowanie:Herbapect Junior suplement diety w postaci syropu zawiera składniki korzystnie oddziałujące na gardło oraz wspierające naturalne oczys...
8,60 zł

Zobacz opis

Levopront syrop 0,06g/10ml 120ml(butelka)

Syrop przeciwkaszlowy. LEVOPRONT należy do grupy preparatów przeciwkaszlowych, wykazujących przede wszystkim działanie o charakterze obw...
24,45 zł

Zobacz opis

Mucosolvan Max kaps.op.uw.tw. 75mg x 10

SkładJedna kapsułka o przedłużonym uwalnianiu zawiera 75 mg ambroksolu chlorowodorku ( Ambroxoli hydrochloridum ).Wskazania i działanieOstre i prze...
13,50 zł

Zobacz opis

Mucosolvan mini syrop 15mg/5ml 100 ml

Wskazania i działanieOstre i przewlekłe choroby płuc i oskrzeli przebiegające z zaburzeniem wydzielania śluzu oraz utrudnieniem jego transportu. P...
13,95 zł

Zobacz opis

Przy zamówneniu powyżej 180 zł