Komary/Kleszcze / MINI CLICK 1 szt.

MINI CLICK 1 szt.

MINI CLICK 1 szt.

Dostępność: W magazynie

28,90 zł

Opis produktu

Mini-CLICK opatentowany, bezpieczny, szybki w działaniu produkt aby uwolnić od swędzenia.

Zatrzymuje chęć drapania zmniejsza obrzęki szybki, łatwy i bezpieczny w użyciu bezpieczny dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia brak skutków ubocznych nie wymaga baterii działa skutecznie do 4'000 ukąszeń (około 20'000 kliknięć). Rewolucyjne i skuteczne rozwiązanie po ukąszeniu: komara meszki bąka końskiego oraz poparzeniu: pokrzywą małą meduzą.

Wewnątrz Mini-Click znajdują się naturalne kryształy kwarcu, które wytwarzają niewielki ładunek elektrostatyczny, w momencie kiedy wciskamy przycisk na górze Mini-Click. Przy stosowaniu na obszar ukąszenia ten mały ładunek inaktywuje reakcję histaminy, która powoduje świąd, zatrzymując w ten sposób swędzenie oraz skłonność drapania do zera - tym samym zmniejsza opuchliznę. Zatrzymanie swędzenia powoduje zanik chęci drapania się, który może dodatkowo podrażniać powierzchnię skóry i powodować infekcje. Produkt nie wymaga baterii.

Wskazania: po ukąszeniu: komara, meszki, bąka końskiego oraz poparzeniu: pokrzywą, małą meduzą. Przeznaczony dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia.

Sposób użycia: trzymaj Mini-Click w ręce pomiędzy palcami wskazującym a środkowym oraz z kciukiem na przycisku na górze (patrz zdjęcie obok). Umieść końcówkę Mini-Click dokładnie w miejscu zgrubienia i naciśnij przycisk kciukiem ile razy to konieczne. Przy każdym kliknięciu towarzyszyć temu będzie lekkie mrowienie, które może się różnić w zależności od wrażliwości.

U dorosłej osoby zazwyczaj potrzebne jest od 5 do 10 kliknięć, aby zmniejszyć świąd. Dla dzieci (powyżej 6 miesiąca) wymagana jest połowa dawek, z kolei dla osób wrażliwych, alergicznych wymagana ilość dawek może być większa.

Jeśli nadal czujesz swędzenie, należy powtórzyć czynność. Dodatkowe użycie może powodować zmniejszenie obrzęku. Po kilku minutach od zastosowania zauważalny będzie korzystny wpływ Mini-Click. Można stosować tak często jak to jest potrzebne bez jakichkolwiek skutków ubocznych.

Dla uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się stosowanie jak najszybciej po ukąszeniu komara, przy chęci drapania lub gdy zobaczysz opuchliznę po ukąszeniu. Mini-Click działa również przez cienkie letnie ubrania.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Biovital Complex kaps.miękkie x 30

Wyprzedaż 20,95 zł

Zobacz opis

ANIDA Antybakter. Żel d/rąk Aloe Vera 50ml

ALOE VERA to żel do rąk działa antybakteryjnie, pozostawia uczucie świeżości. Aloes, gliceryna i naturalna betaina nawilżają i nie wysuszają sk&oac...
Wyprzedaż 4,55 zł

Zobacz opis

Vibovit Max Odpornosć Żelki 50 szt.

Wyprzedaż 12,75 zł

Zobacz opis

Przy zamówneniu powyżej 180 zł