Kosmetyki / ADERMA DERMALIBOUR+ Krem regenerujący 50ml

ADERMA DERMALIBOUR+ Krem regenerujący 50ml

ADERMA DERMALIBOUR+ Krem regenerujący 50ml

Dostępność: W magazynie

39,95 zł

Skład
Na bazie owsa Avoine rhealba. Do skóry nadwrażliwej i/lub podrażnionej, uszkodzonej w przebiegu dermatoz.
Wskazania
Zapalenia skóry z podrażnieniami, podatna (lub nie) na nadkażenia takie jak liszaje i opryszczki, pęknięcia, podrażnienia okołoustne, incydenty ostrego podrażnienia pośladków u niemowląt.
Działanie
Działanie kojące owsa znane jest od bardzo dawna. Owies Avoine Rhelba został wyselekcjowany z ponad 80 odmian, a uprawiany jest pod ścisłą kontrolą. Jego wyciągi, odznaczające się wysokim stopniem czystości, nadają produktom A-Derma jakość i potwierdzoną skuteczność. Dzięki połączeniu wyciągu z owsa (łagodzący i przeciwpodrażnieniowy) i składników aktywnych, znanych ze swoich właściwości kojących, antybakteryjnych i regenerujących, krem Dermalibour łagodzi podrażnienia, oczyszcza skórę i ułatwia odbudowę naskórka. Jego podłoże nadaje mu zdolności zmiękczające i ochronne. Może być stosowany u niemowląt i dzieci.
Dawkowanie
Nakładać krem Dermalibour 2-3 razy dziennie na obszar skóry przeznaczony do kuracji. W przypadkach ostrego podrażnienia pośladków u niemowląt wskazana jest aplikacja kremu co najmniej 5 razy dziennie, podczas zmiany pieluszki, po starannym oczyszczeniu skóry.
Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

LIERAC BODY SLIM Globalne wyszcz.koncen200

Pierwszy preparat 4D o globalnym działaniu wyszczuplającym i modelującym sylwetkę* Najnowsze odkrycia naukowe i badania nad NGF (Nerve Growth Fact...
119,95 zł

Zobacz opis

LIERAC BODY SLIM EKSPRES.Kuracja wyszcz. s

Właściwości:Ekspresowa kuracja wyszczuplająca, super aktywny żel-serum intensywne działanie. Efekty widoczne już po 7 dniach. Wstęp do wszelkich ku...
Wyprzedaż 105,95 zł

Zobacz opis