Avene / AVENE - Xera Calm A.D Olejek

AVENE - Xera Calm A.D Olejek

AVENE - Xera Calm A.D Olejek

Dostępność: W magazynie

49,95 zł
  • AVENE XeraCalm A.D. Olejek oczyszczający uzupełniający lipidy charakteryzuje się delikatnym działaniem myjącym. Usuwa zabrudzenia jednocześnie zwiększając poziom nawilżenia skóry i łagodząc swędzenie.

Skład:
I-Modulia®, Woda Termalna Avene, Cer-Omega (kompleks ceramidów pozyskiwany  z olejku z pierwiosnka, bogatego w  kwasy omega-6: linolowy i palmowy)

Działanie:
Olejek zaliczany jest do szerokiej kategorii dermokosmetyków. Wykazuje łagodne właściwości oczyszczające i myjące. Dodatkowo dzięki zawartości I-Modulia działa przeciwświądowo i przeciwzapalnie. Jednocześnie pobudza wrodzoną odporność skóry (zwiększa jej ochronę nawet o 226%). Cer-Omega jest naturalnym kompleksem ceramidów, który zwiększa nawilżenie skóry i zmniejsza jej przesuszenie. Ponadto wpływa na odbudowę płaszcza hydro-lipidowego skóry. Woda termalna Avene działa kojąco i łagodząco na podrażnienia oraz blokuje reakcje zapalne skóry. Olejek korzystnie wpływa na stan bardzo suchej skóry.

Wskazania:
Kosmetyk należy stosować w ramach codziennej pielęgnacji i higieny skóry u niemowląt, dzieci i osób dorosłych. Wskazany jest w przypadku skóry bardzo suchej oraz ze skłonnością do podrażnień i swędzenia oraz w przypadku atopowego zapalenia skóry.

Sposób użycia:
Stosować zewnętrznie. Zaleca się stosowanie olejku do mycia całego ciała.