Kosmetyki / BIODERMA PHOTODERM MAX Krem tonuj.SPF50+/U

BIODERMA PHOTODERM MAX Krem tonuj.SPF50+/U

BIODERMA PHOTODERM MAX Krem tonuj.SPF50+/U

Dostępność: W magazynie

59,95 zł

Photoderm MAX gwarantuje długofalowy, najwyższy poziom ochrony komórek dzięki połączeniu nowego systemu filtrów UVA-UVB z kompleksem Bioprotection®, który pobudza naturalny system obronny skóry oraz chroni przed zmianami w obrębie DNA. Photoderm MAX posiada najwyższy stopień zabezpieczenia przed promieniowaniem UVA, które odpowiedzialne jest za przedwczesne starzenie się skóry i reakcje alergiczne na słońce. Eliminuje ryzyko wystąpienia poparzeń słonecznych chroniąc przed działaniem promieniowania UVB. Bardzo dobrze tolerowany. Fototrwały.
Wskazania:
MAXymalna ochrona skóry twarzy przed słońcem:
nadwrażliwość skóry na słońce
skóra o jasnej karnacji (piegi)
skóra narażona na silne działanie promieni słonecznych (wysokie góry, tropiki…) Dzięki nowej, jedwabistej konsystencji dobrze się rozprowadza i nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Nie zatyka porów.
Sposób użycia:
Nakładać na czystą i dokładnie osuszoną skórę. Aplikację kremu najlepiej powtarzać co 2 godz. lub w przypadku starcia preparatu (np. przy wycieraniu się). Nie wystawiać na działanie słońca dzieci i niemowląt.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

LIERAC BODY SLIM EKSPRES.Kuracja wyszcz. s

Właściwości:Ekspresowa kuracja wyszczuplająca, super aktywny żel-serum intensywne działanie. Efekty widoczne już po 7 dniach. Wstęp do wszelkich ku...
Wyprzedaż 105,95 zł

Zobacz opis

Etopiryna x 50*** tabl.

Skład1 tabl. zawiera 300 mg kwasu acetylosalicylowego, 100 mg etenzamidu, 50 mg kofeiny. Wskazania i działanieBól głowy i inne bóle ...
Wyprzedaż 10,75 zł

Zobacz opis

Żuravit 60 kaps. elastycznych

Wyprzedaż 26,95 zł

Zobacz opis