Mężczyzna / Maxigra Go tabl.dorozgr.iżucia 25mg x 2

Maxigra Go tabl.dorozgr.iżucia 25mg x 2

Maxigra Go tabl.dorozgr.iżucia 25mg x 2

Dostępność: W magazynie

15,99 zł

Dysfunkcja erekcji to problem, który dotyczy wielu mężczyzn. Stres, brak aktywności fizycznej, dieta bogata w tłuszcze zwierzęce i niektóre leki wpływają na spadek kondycji seksualnej. Rozwiązaniem tego problemu jest skuteczne leczenie impotencji zarówno poprzez konsultacje lekarskie jak i przez zażywanie leków bez recepty wspomagających erekcję. Firma farmaceutyczna Polpharma oferuje panom borykającym się z problemem impotencji lek Maxigra Go zawierający w składzie sildenafil - substancję o wysokiej skuteczności w leczeniu zaburzeń erekcji.

Tabletki na potencję Maxigra Go - działanie
Lek bez recepty Maxigra Go  w każdej tabletce zawiera 25 mg substancji sildenafil - terapeutyczną dawkę leku na impotencję, który można znaleźć również w składzie Viagry. Działanie luku Maxigra Go zależne jest od podniecenia seksualnego, które indukuje przemiany metaboliczne z udziałem tlenku azotu i cGMP. Wówczas sildenafil blokuje działanie fosfodiesterazy typu 5 (PDE5), tym samym stężenie cGMP i tlenku azotu w ciałach jamistych wzrasta powodując napływ krwi do prącia czyli erekcję.

Wskazania do zażywania Maxigra Go:
Jest to lek bez recepty dla mężczyzn powyżej 18 roku życia, których dotyczy problem braku erekcji lub niepełnej i krótkotrwałej erekcji uniemożliwiający odbycie stosunku płciowego.

Stosowanie leku Maxigra Go bez recepty (sildenafil):
Zaleca się przyjmowanie dawki 25 mg na około godzinę przed planowanym stosunkiem. Lek można przyjąć podczas jedzenia jednak zbyt obfity posiłek, jak i alkohol mogą opóźnić działanie leku. Lek powinno się przyjmować nie częściej niż raz na dobę nie przekraczając łącznej dawki 100 mg.

Maxigra Go (25 mg sildenafil) - ulotka leku na potencję bez recepty

Lek Maxigra Go jest stosowany u mężczyzn w wieku > 18 lat z zaburzeniami wzwodu(impotencją), czyli niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego.

Przed zastosowaniem leku należy dokładnie przeczytać ulotkę oraz zapoznać się z dołączonym do opakowania "Informatorem dla pacjenta". W celu bezpiecznego zastosowania leku proszę odpowiedzieć na wszystkie pytania zawarte w informatorze.

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta
Maxigra Go, 25 mg, tabletki do rozgryzania i żucia
Sildenafilum

Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ zawiera ona informacje ważne dla pacjenta.
Lek ten należy zawsze przyjmować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty.
- Należy zachować tę ulotkę, aby w razie potrzeby móc ją ponownie przeczytać.
- Jeżeli potrzeba jest rada lub dodatkowa informacja, należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty
- Jeśli u pacjenta wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane, w tym wszelkie możliwe objawy niepożądane niewymienione w tej ulotce, należy powiedzieć o tym lekarzowi lub farmaceucie. Patrz punkt 4.
- Jeśli po zastosowaniu leku nie nastąpiła poprawa lub pacjent czuje się gorzej, należy skontaktować się z lekarzem.

Spis treści ulotki
1. Co to jest lek Maxigra Go i w jakim celu się go stosuje
2. Informacje ważne przed przyjęciem leku Maxigra Go
3. Jak przyjmować lek Maxigra Go
4. Możliwe działania niepożądane
5. Jak przechowywać lek Maxigra Go
6. Zawartość opakowania i inne informacje

[profiler]
Memory usage: real: 36700160, emalloc: 36226136
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem