Odżywki/Diety specjalne / Nutridrink Protein sm. mokka 4szt.a125m

Nutridrink Protein sm. mokka 4szt.a125m

Nutridrink Protein sm. mokka 4szt.a125m

Dostępność: Brak w magazynie

30,95 zł

Co to jest Nutridrink Protein 125 ml?
Nutridrink Protein 125 ml to wysokoenergetyczny i wysokobiałkowy preparat odżywczy w płynnej postaci, przeznaczony do picia. Zawiera dużą ilość białka oraz wszystkie pozostałe składniki odżywcze w odpowiednich proporcjach: tłuszcze, węglowodany oraz komplet witamin i minerałów. Jego zaletą jest to, że w bardzo małej objętości (125 ml) dostarcza dużo energii i wszystkie niezbędne osobie chorej składniki odżywcze. Dzięki formie płynnej i małej objętości jest łatwy do podania. Może być uzupełnieniem standardowej diety osoby chorej, do spożywania między posiłkami lub może zastąpić posiłek.

Dlaczego warto wybrać preparat Nutridrink Protein w objętości 125 ml?
Objętość 125 ml jest nowym standardem dla produktów Nutridrink.
Firma Nutricia Medyczna, w odpowiedzi na potrzeby pacjentów i środowiska medycznego, wprowadza na rynek produkt Nutridrink Protein w nowym standardzie i jest on dostępny w butelce o pojemności 125 ml. W butelce 125 ml została zachowana ta sama wartość energetyczno-odżywcza co w objętości 200 ml!

Dla kogo przeznaczony jest Nutridrink Protein 125 ml?
Nutridrink Protein 125 ml przeznaczony jest dla osób ze zwiększonym zapotrzebowaniem białkowym i energetycznym, szczególności dla pacjentów onkologicznych, którzy mają problemy ze spożywaniem normalnych posiłków. 

Przykładowe zastosowanie preparatu Nutridrink Protein 125 ml w chorobie: 
na każdym etapie terapii choroby nowotworowej (przed i po radio- i chemioterapii, przy przygotowaniu do operacji, po operacji) w nowotworach głowy i szyi, przewodu pokarmowego, płuc w stanach zwiększonego zapotrzebowania na białko i energię (w wyniku zabiegu operacyjnego, oparzeń, trudno gojących się ran, poważnych zakażeń)

Skład:
Jedno opakowanie (125 ml) zawiera:
18 g białka 
18,8 g tłuszczy
48,8 g węglowodanów
kompletny skład niezbędnych minerałów i witamin
Nutridrink Protein 125 ml nie zawiera:
błonnika glutenu - może być stosowany przez osoby chore na celiakię
Wartość energetyczna jednego opakowania (125 ml) wynosi 300 kcal.

Jak stosować Nutridrink Protein 125 ml?
Nutridrink Protein 125 ml jest produktem gotowym do spożycia. Najlepiej podawać po schłodzeniu. Dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Zaleca się pić powoli (1 opakowanie od 30 min do 1 godz.) między posiłkami.
Jako uzupełnienie diety stosuje się 1 - 2 opakowań dziennie przez 14 dni i więcej.
Nie stosować u dzieci poniżej 3. roku życia. Stosować między posiłkami lub zamiast posiłku.
Nie stosować w przypadku występowania alergii na białka mleka krowiego, galaktozemii i fruktozemii.
Ze względu na wysoką zawartość białka produkt nie jest odpowiedni dla pacjentów z niewydolnością nerek (bez odpowiedniej nerkowej terapii zastępczej), niewydolnością wątroby oraz zagrożonych wystąpieniem encefalopatii wątrobowej.