Przeziębienie/Grypa

Fervex sasz.x 8 szt.MALINOWY

Jedna saszetka 13,100 g zawiera: Paracetamol -500mg Kwas askorbowy- 200mg Maleinian feniraminy-25mg Działanie: Paracetamol działa przeciwbólowo i ...
16,70 zł

Zobacz opis

Fiorda Junior o sm.malinowym pastyl. x 15

7,45 zł

Zobacz opis

Fiorda o smaku cytryny pastyl. x 30

13,95 zł

Zobacz opis

Fiorda o smaku porzeczkowym pastyl. 30past

12,90 zł

Zobacz opis

Fiorda Vocal pastyl. 30 pastyl. (2x15)

12,90 zł

Zobacz opis

Fitonasal 2ACT spray 15ml ABOCA

Fitonasal 2ACT jest produktem na bazie kompleksów roślinnych, który udrażnia nos i chroni błonę śluzową nosa. Fitonasal 2ACT działa ...
22,95 zł

Zobacz opis

FIXSIN Zest.d/płuk. nosa/zatok podstawowy

FIXSIN zestaw do płukania nosa i zatok składa się z urządzenia, butelki do płukania nosa i zatok oraz kompletu saszetek. Każda saszetka zawiera sub...
19,45 zł

Zobacz opis

FIXSIN Zest.d/płuk. nosa/zatok uzupeł. 30s

Preparat zaleca się stosować w celu prewencyjnej, objawowej lub pooperacyjnej pielęgnacji nosa i zatok, głównie w przypadku: - zapalenia zatok p...
13,95 zł

Zobacz opis

Flegamina syrop malinowy 4mg/5ml 120ml

Flegamina to lek do stosowania w ostrych i przewlekłych chorobach dróg oddechowych, przebiegających z zaburzeniami odkrztuszania i usuwania ...
9,99 zł

Zobacz opis