Przeziębienie/Grypa

Aspirato do nosa KATAREK PLUS

Aspirator kataru. Wskazania: katar infekcyjny, sezonowy, alergiczny nieżyt nosa, codzienna toaleta nosa. Zalety: jednostajna (ciągła) siła ssąc...
53,95 zł

Zobacz opis

Aspirin Bayer + Vit.C x 20 tabl. mus.

ASPIRIN -C ma postać musujących tabletek do rozpuszczenia w wodzie. Główny składnik aktywny leku posiada podwójne działanie przeciwzapalne, a ASPIR...
26,75 zł

Zobacz opis

Aspirin Bayer tabl. x 10

Skład:1 tabletka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego. Substancje pomocnicze: celuloza, skrobia kukurydziana. Działanie:Kwas acetylosalicylowy...
6,99 zł

Zobacz opis

Aspirin C FORTE tabl.mus. 0,8g+0,48g x 10

Właściwości: Lek ma działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe. Dawkowanie: dorośli: jednorazowo 1 tabletkę musującą. W...
18,95 zł

Zobacz opis

Aspirin C tabl.mus. 0,4g+0,24g x 20 INPHA

Aktywny składnik Aspirin® C skutecznie łagodzi objawy przeziębienia, zwalcza stan zapalny, który jest przyczyną bólu gardła i gor...
20,95 zł

Zobacz opis

Aspirin C tabl.mus. 0,4g+0,24g x10 INPHA

Aktywny składnik Aspirin® C skutecznie łagodzi objawy przeziębienia, zwalcza stan zapalny, który jest przyczyną bólu gardła i gor...
11,80 zł

Zobacz opis

Aspirin Effect granulat 500mg 10 sasz.

Aspirin Effect, to dawka aspiryny, w postaci wygodnych, jednorazowych saszetek z granulatem, który wystarczy umieścić na języku i rozpuścić ...
15,60 zł

Zobacz opis

Aspirin Pro tabl.powl. 0,5g x 20

ASPIRIN® PRO to nowoczesna tabletka powlekana z musującym rdzeniem. Dzięki unikatowej, opatentowanej przez firmę Bayer technologii mikroaktywny...
14,85 zł

Zobacz opis

Aspirin Pro tabl.powl. 0,5g x 80

Wskazania:Lek do objawowego leczenia w gorączce i (lub) bólu o małym lub umiarkowanym nasileniu np. ból głowy, dolegliwości towarzysz...
52,95 zł

Zobacz opis