Przeziębienie/Grypa

Aspirin Bayer tabl. x 10

Skład:1 tabletka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego. Substancje pomocnicze: celuloza, skrobia kukurydziana. Działanie:Kwas acetylosalicylowy...
6,99 zł

Zobacz opis

Aspirin C FORTE tabl.mus. 0,8g+0,48g x 10

Właściwości: Lek ma działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe. Dawkowanie: dorośli: jednorazowo 1 tabletkę musującą. W...
17,60 zł

Zobacz opis

Aspirin C tabl.mus. 0,4g+0,24g x 20 INPHA

Aktywny składnik Aspirin® C skutecznie łagodzi objawy przeziębienia, zwalcza stan zapalny, który jest przyczyną bólu gardła i gor...
20,95 zł

Zobacz opis

Aspirin C tabl.mus. 0,4g+0,24g x10 INPHA

Aktywny składnik Aspirin® C skutecznie łagodzi objawy przeziębienia, zwalcza stan zapalny, który jest przyczyną bólu gardła i gor...
12,08 zł

Zobacz opis

Aspirin Pro tabl.powl. 0,5g x 20

ASPIRIN® PRO to nowoczesna tabletka powlekana z musującym rdzeniem. Dzięki unikatowej, opatentowanej przez firmę Bayer technologii mikroaktywny...
15,50 zł

Zobacz opis

Aspirin Pro tabl.powl. 0,5g x 8

Wskazania:Lek do objawowego leczenia w gorączce i (lub) bólu o małym lub umiarkowanym nasileniu np. ból głowy, dolegliwości towarzysz...
6,80 zł

Zobacz opis

Aspirin Pro tabl.powl. 0,5g x 80

Wskazania:Lek do objawowego leczenia w gorączce i (lub) bólu o małym lub umiarkowanym nasileniu np. ból głowy, dolegliwości towarzysz...
54,95 zł

Zobacz opis

Balsam Jerozolimski dla dzieci Syrop 200ml

25,95 zł

Zobacz opis

Betadrin krople do nosa 10ml

Betadrin WZF jest lekiem złożonym zawierającym w swoim składzie substancję przeciwhistaminową - difenhydraminę i alfa-adrenomimetyk - nafazolinę. ...
7,95 zł

Zobacz opis

Przy zamówneniu powyżej 180 zł