Przeziębienie/Grypa

Cholinex pastylki x 24!!!!!!!!!

Pochodna kwasu salicylowego wykazująca działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe. Zmniejsza obrzęk i przekrwienie błony śluzowej jamy ustnej i gardł...
12,30 zł

Zobacz opis

Cholinex pastylki x 16

Pochodna kwasu salicylowego wykazująca działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe. Zmniejsza obrzęk i przekrwienie błony śluzowej jamy ustnej i gardł...
8,80 zł

Zobacz opis

Cholinex pastylki x 24 b/cukru

Stany zapalne błony śluzowej jamy ustnej i gardła. Ból i obrzęk gardła towarzyszący stanom zapalnym. Jako lek wspomagający antybiotykoterapi...
15,65 zł

Zobacz opis

Chrypex sm.cz.porze. past. x 30

14,95 zł

Zobacz opis

Citrosept Organic krople 20 ml

40,30 zł

Zobacz opis

ClinSin med Irygator z 16 saszetkami zest.

Zestaw do płukania nosa i zatok w przypadku: zapalenia zatok, nieżytów nosa czy zabiegów chirurgicznych. Z wyrobu medycznego ClinSin ...
18,95 zł

Zobacz opis

Coldrex MaxGrip (sm. cytryn.)x 10sasz.!!!!

Skład1 saszetka zawiera 1000 mg paracetamolu, 10 mg chlorowodorku fenylefryny i 40 mg kwasu askorbowego oraz substancje pomocnicze: sacharozę, kwas...
12,10 zł

Zobacz opis

Coldrex MaxGRIP x 24 tabl.

Skład (1 tabletka): paracetamol 500 mg, kofeina 25 mg, chlorowodorek fenylefryny 5 mg, wodzian terpinu 20 mg, kwas askorbinowy 30 mg. substancje ...
13,20 zł

Zobacz opis

Cuk. VERBENA Szałwia zioł.z vit C 60 g

Ziołowe twarde cukierki nadziewane z witaminą C Mają korzystne działanie przy zapaleniu gardła Delikatny smak szałwii, miodu i cytryny • S...
2,95 zł

Zobacz opis