Przeziębienie/Grypa

Coldrex MaxGRIP x 24 tabl.

Skład (1 tabletka): paracetamol 500 mg, kofeina 25 mg, chlorowodorek fenylefryny 5 mg, wodzian terpinu 20 mg, kwas askorbinowy 30 mg. substancje ...
13,70 zł

Zobacz opis

Cuk. VERBENA Szałwia zioł.z vit C 60 g

Ziołowe twarde cukierki nadziewane z witaminą C Mają korzystne działanie przy zapaleniu gardła Delikatny smak szałwii, miodu i cytryny • S...
2,95 zł

Zobacz opis

Czarny Bez Sok płyn 500ml

14,45 zł

Zobacz opis

Czosnek forte bezapach. kaps. x 90 NATUREL

14,95 zł

Zobacz opis

Czystek kaps. 60 kaps.

15,95 zł

Zobacz opis

Depulol żel 20 g

Działanie powoduje zmniejszenie przekrwienia górnych dróg oddechowych ułatwia oddychanie ułatwia odkrztuszanie w przypadku zalegania wydzielin...
10,40 zł

Zobacz opis

Dicoflor 60 kaps. x 10

Wskazania i działanie Dicoflor 60 przeznaczony jest dla: kobiet w ciąży z rodzin alergicznych; ludzi aktywnych, którzy nie mają czasu na regularne...
18,90 zł

Zobacz opis

Disnemar aer.d/dorosłych(zielony)25ml

Disnemar przynosi ulgę w dolegliwościach związanych z suchością błony śluzowej nosa, której występowanie może być związane z wiekiem lub częstym pr...
16,95 zł

Zobacz opis

Disnemar baby d/niemowl.i dzieci aer. 25ml

Wskazania:Naturalnie bogata zawartość mikroelementów powoduje, że disnemar jest szczególnie polecany: w niedrożności nosa spowodowane...
17,50 zł

Zobacz opis