Przeziębienie/Grypa

Excedrin Migra Stop tabl.powl. x 10

Działanie: Kwas acetylosalicylowy i paracetamol zmniejszają ból i gorączkę, a kwas acetylosalicylowy dodatkowo działa przeciwzapalnie.Kofein...
13,95 zł

Zobacz opis

Faringosept tabl.dossa x 20

Preparat o działaniu bakteriostatycznym na paciorkowce i pneumokoki, wywołujące infekcje jamy ustnej i gardła. Umiarkowanie działa na gronkowce. Ni...
10,20 zł

Zobacz opis

Febrisan prosz.musuj. sasz. x 16

Wskazania:Krótkotrwałe leczenie objawów przeziębienia i grypy: gorączka, dreszcze, ból głowy, bóle mięśniowe, bó...
15,95 zł

Zobacz opis

Fervex D sasz.x 8 szt.(bez cukru)

Preparat o skojarzonym działaniu poszczególnych składników. Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Maleinian feniraminy wykazuje dzi...
16,65 zł

Zobacz opis

Fervex sasz. x 12 *

Jedna saszetka leku Fervex zawiera aż trzy substancje czynne, które łagodzą objawy grypy i przeziębienia. Działający przeciwbólowo i ...
22,95 zł

Zobacz opis

Fervex sasz. x 12 MALINOWY *

Wskazania: Doraźne leczenie objawów: - grypy - przeziębienia - stanów grypopodobnych (ból głowy, gorączka, zapalenie błony ślu...
21,95 zł

Zobacz opis

Fervex sasz.x 8 szt.

Jedna saszetka 13,100 g zawiera: Paracetamol -500mg Kwas askorbowy- 200mg Maleinian feniraminy-25mg Działanie: Paracetamol działa przeciwból...
16,80 zł

Zobacz opis

Fervex sasz.x 8 szt.MALINOWY

Jedna saszetka 13,100 g zawiera: Paracetamol -500mg Kwas askorbowy- 200mg Maleinian feniraminy-25mg Działanie: Paracetamol działa przeciwbólowo i ...
16,80 zł

Zobacz opis

Fiorda Junior o sm.malinowym pastyl. x 15

8,80 zł

Zobacz opis