Reklamacje

Zwroty i reklamacje

 
Zgodnie z ustawą z dn. 2 marca 2000r. o ochronie praw konsumentów (Dz.U. nr 22 poz.271 z późniejszymi zmianami) klientowi przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni od daty otrzymania przesyłki. Reklamacje rozpatrywane są indywidualnie. W przypadku zwrotu lub uznania reklamacji nastąpi wymiana towaru lub wypłata równowartości zwróconego lub zareklamowanego towaru na Państwa konto bankowe w ciągu 7 dni. Całkowite koszty przesyłki ponosi Kupujący.
 
Produkty lecznicze i wyroby medyczne mogą być zwracane do apteki wyłącznie z powodu wady jakościowej lub niewłaściwego ich wydania(Dz.U. z 2004 r Nr 53 poz. 533 z późniejszymi zmianami).4. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie do apteki zakupionego towaru w stanie niezmienionym (w nieuszkodzonym opakowaniu, bez śladów użytkowania) wraz z dowodem zakupu oraz kartą gwarancyjną (dla produktów posiadających karty gwarancyjne). Zwrot należności za odesłane towary, po potrąceniu całkowitych kosztów przesyłki, nastąpi w terminie 7 dni od daty otrzymania zwrotu na wskazane przez.

 

Kupujący ma możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania sporów i reklamacji. Chcąc skorzystać z tego rozwiązania, kupujący powinien wypełnić formularz na stronie unijnej platformy ODR, która dostępna jest pod adresem: https://webgate.ec.europa.eu/odr

 

Wszystkie zwroty należy wysyłać na adres:

 
Apteka Eskulap
20-607 Lublin ul. Wallenroda 2f
 
Tel. 081 528 03 11
[profiler]
Memory usage: real: 13893632, emalloc: 13751696
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem