Serce/Układ Krążenia / Acesan 0,075g x 60 tabl.

Acesan 0,075g x 60 tabl.

Acesan 0,075g x 60 tabl.

Dostępność: W magazynie

8,10 zł

Wskazania: Sytuacje, w których wskazane jest zmniejszenie tendencji do agregacji płytek krwi i zmniejszenie krzepliwości krwi: w chorobie niedokrwiennej serca, w zapobieganiu powikłaniom zawałowym, profilaktyce wtórnego zawału i zmniejszeniu ryzyka nagłego zgonu sercowego. W zapobieganiu zatorom naczyniowym i udarowi mózgu.

Dawkowanie: Doustnie. Dorośli: pierwszego dnia dawka wysyceniowa 150 mg, następnie 1 tabletka 50 mg lub 75 mg na dobę w zależności od stanu pacjenta.

Możliwe skutki uboczne: Może wydłużyć czas krzepnięcia, rzadko - czynne odczyny uczuleniowe, objawy ze strony przewodu pokarmowego.

Poinformuj lekarza: Gdy masz nadwrażliwość na salicylany, chorobę wrzodową żołądka lub dwunastnicy, zaburzenia krzepnięcia krwi, polipy nosa, astmę, niewydolność nerek, schorzenia wątroby. Gdy przyjmujesz doustne leki przeciwcukrzycowe, stosujesz wkładki wewnątrzmaciczne. Jesli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.  

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Biovital Complex kaps.miękkie x 30

Wyprzedaż 20,95 zł

Zobacz opis

ANIDA Antybakter. Żel d/rąk Aloe Vera 50ml

ALOE VERA to żel do rąk działa antybakteryjnie, pozostawia uczucie świeżości. Aloes, gliceryna i naturalna betaina nawilżają i nie wysuszają sk&oac...
Wyprzedaż 4,55 zł

Zobacz opis

Vibovit Max Odpornosć Żelki 50 szt.

Wyprzedaż 12,75 zł

Zobacz opis

Przy zamówneniu powyżej 180 zł