Świat mamy i dziecka

Fervex Junior sasz.x 8 szt.

Preparat o skojarzonym działaniu poszczególnych składników. Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Maleinian feniraminy wykazuje dzi...
16,99 zł

Zobacz opis

Folik 0,4 mg tabl x 90

Folik - to kwas foliowy, witamina z grupy B, która jest niezbędna przy tworzeniu komórek płodu, a której niedobór występuje powszechnie w codzienne...
16,70 zł

Zobacz opis

HIPP ORS 200 Kleik marchew/ryż od 4 mies.

HiPP gotowy do spożycia kleik marchwiowo-ryżowy. Dietetyczny środek spożywczy z naturalnych składników, dobranych pod kątem szczegolnych pot...
6,50 zł

Zobacz opis

Ibufen Baby czop.doodbyt. 0,125 g 5 czop.

Ibufen Baby należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Lek wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.
8,90 zł

Zobacz opis

Ibufen d/dzieci Forte sm.truskawka zaw.dou 100ml

Działanie:Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Skład:Substancją czynną leku jest ibuprofen, 5 ml zawiesiny zawiera 200 mg ibu...
16,70 zł

Zobacz opis

Juvit krople 0.1 g/1ml 40 ml

Witamina C jest jedną z witamin rozpuszczalnych w wodzie Bierze udział w syntezie kolagenu i utrzymywaniu prawidłowego stanu międzykomórkowej tkank...
11,40 zł

Zobacz opis

Juvit Multi krop.doustne 10ml preparat termolabilny - możliwy wyłącznie odbiór osobisty.

Działanie: Preparat wykazuje skojarzone działanie zwartych w nim składników. Witaminy B i PP biorą udział w różnorodnych przemianach ...
8,40 zł

Zobacz opis

LINOMAG Oliwka d/dzieci i niem. 200 ml

LINOMAG Oliwka natłuszcza i nawilża przesuszoną oraz szorstką skórę, wygładza i uelastycznia naskórek, łagodzi odparzenia, posiada pozytywną opinię...
9,70 zł

Zobacz opis

Linomag oliwka d/niem. 200 ml

Przeznaczenie:Oliwka Linomag przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji dzieci i niemowląt. Dzięki zawartości naturalnego wyciągu z rumianku czyni...
11,20 zł

Zobacz opis