Układ moczowy / Apivaginum Globulki z kw.hialur.i propolis

Apivaginum Globulki z kw.hialur.i propolis

Apivaginum Globulki z kw.hialur.i propolis

Dostępność: W magazynie

16,70 zł

Apivaginum, to globulki dopochwowe z kwasem hialuronowym i propolisem. Polecane gdy dyskomfort okolic intymnych sprawia: uszkodzenie śluzówki, urazy pochwy i sromu - wynikające z suchości czy otarcia. Apivaginum koi i regeneruje błonę śluzową pochwy.

Skład:
1 globulka o wadze 2,6 g zawiera: 13 mg kwasu hialuronowego (hialuronian sodu), 65 mg propolisu (etanolowy wyciąg z propolisu).

Działanie:
Globulki Apivaginum, działają antyseptycznie i gojąco. To środek, który ma swoje zastosowanie przy uszkodzeniach śluzówki pochwy - wspomaga ochronę tkanek
 i odtworzenie środowiska naturalnego błony śluzowej pochwy. Globulki stosowane są przy różnego rodzaju urazach pochwy i sromu, wynikających z suchości pochwy lub innych urazów mechanicznych, objawiających się dyskomfortowym obrzękiem, zaczerwienieniem, świądem lub nieprawidłową wydzieliną. Dobrze sprawdza się jako środek pomocniczy przy gojeniu nacięcia krocza, przy ranach i uszkodzeniach w pochwie po porodzie, po zabiegach chirurgicznych.

Sposób użycia:
Aplikować 1 globulkę, raz dziennie przed snem. Unikać seksu po zastosowaniu czopków. Stosować czopki regularnie przez 5 dni, aż do ustąpienia zmian patologicznych. Leczenie powinno być tak zaplanowane, aby nie było przerwane przez miesiączki. Globulki Apivaginum mogą brudzić bieliznę.

Ciąża i okres karmienia piersią:
Kobiety w ciąży lub karmiące mogą stosować preparat tylko po konsultacji z lekarzem.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Biovital Complex kaps.miękkie x 30

Wyprzedaż 20,95 zł

Zobacz opis

ANIDA Antybakter. Żel d/rąk Aloe Vera 50ml

ALOE VERA to żel do rąk działa antybakteryjnie, pozostawia uczucie świeżości. Aloes, gliceryna i naturalna betaina nawilżają i nie wysuszają sk&oac...
Wyprzedaż 4,55 zł

Zobacz opis

Vibovit Max Odpornosć Żelki 50 szt.

Wyprzedaż 12,75 zł

Zobacz opis

Przy zamówneniu powyżej 180 zł