Uszy / Audispray Junior d/hig uszu aer. 25ml

Audispray Junior d/hig uszu aer. 25ml

Audispray Junior d/hig uszu aer. 25ml

Dostępność: W magazynie

24,20 zł

Skład
Hipertoniczny roztwór wody morskiej.


Działanie i wskazania
W naturalny sposób upłynnia i rozpuszcza nadmiar woskowiny, kurzy i zanieczyszczeń oraz zapobiega powstawaniu korków woskowinowych w zewnętrznym kanale słuchowym. AUDISPRAY pozwala uniknąć konieczności stosownia patyczków bawełnianych, które powodują przesuwanie woskowiny w kierunku błony bębenkowej.

Preparat można stosować u dorosłych oraz dzieci od 6 lat.


Przeciwwskazania i ostrzeżenia
W przypadku zapalenia uszu, bólu uszu lub innych dolegliwości związanych z uszami, oraz u osób z zawrotami głowy lub u których wcześniej wystąpiły dolegliwości ze strony uszu lub błony bębenkowej, preparat można stosować jedynie po zasięgnięciu opinii lekarza. Jeśli w uszach znajdują się korki woskowinowe, po zastosowaniu AUDISPRAY mogą one zwiększyć swoją objętość i wywołać nieprzyjemne objawy, w takim przypadku należy skonsultować się z lekarzem.


Stosowanie
AUDISPRAY należy stosować od 2 do 3 razy w tygodniu, a u osób ze zwiększonym wytwarzaniem woskowiny codziennie. Osoby noszące aparaty słuchowe mogą stosować AUDISPRAY co wieczór, po zdjęciu aparatu.
-nacisnąć końcówkę przez 1 sekundę, trzymając pojemnik w pozycji pionowej
-masować małżowinę uszną przez 10 sekund
-przechylić głowę na bok, aby nadmiar płynu wypłynął i wytrzeć ucho
-nie zdejmując końcówki z pojemnika, przepłukć jej zakończenie ciepłą wodą po każdorazowym zastosowaniu preparatu.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

LIERAC BODY SLIM Globalne wyszcz.koncen200

Pierwszy preparat 4D o globalnym działaniu wyszczuplającym i modelującym sylwetkę* Najnowsze odkrycia naukowe i badania nad NGF (Nerve Growth Fact...
119,95 zł

Zobacz opis

LIERAC BODY SLIM EKSPRES.Kuracja wyszcz. s

Właściwości:Ekspresowa kuracja wyszczuplająca, super aktywny żel-serum intensywne działanie. Efekty widoczne już po 7 dniach. Wstęp do wszelkich ku...
Wyprzedaż 105,95 zł

Zobacz opis